20 seneyi aşkın zamandır hareketin içinde araştırmaya, paylaşmaya devam ediyorum. Yoga, beden odaklı çalışmalarla birlikte, sürdürülebilir bir yaşam ve birlikte yapmanın peşinde pek çok toplulukla birlikte harekete ve öğrenmeye alan açıyorum. Doğada basit bir yaşam arzusuyla yola çıktığımdan beri önce kendime ve bedenin doğasına merak saldım ve bitmeyen bir öğrencilik haliyle yoga, meditasyon, farkındalıkla hareket alanlarında çalışmaya ve öğrenmeye devam ediyorum. 2020'den bu yana hareket ortağı olarak parçası olduğum İda Dojo başta olmak üzere farklı yerlerde dersler ve atölyeler düzenliyor ve farklı gruplarla hareket odaklı etkinlikler organize ediyorum. Öğrendiklerimi daha çok insanla paylaşmamı ve ömür boyu sürecek öğrenme yolculuğumu desteklemek istersen buyur gel! 

.uzun ve keşiflerle dolu bir yolun hep ortasındayım.

Hareket odaklı çalışmalar

Çevrimiçi, yüzyüze ve kimi zaman da video serileri halinde hareket odaklı paylaşımlar ve ilham verici içerikler.

Yazılar, mektuplar, podcastler

Çalıştığım alanların ve kendi deneyimimden kimi zaman anlatı, kimi zaman deneme tadında blog yazıları ve aylık mektuplar ile ifade etmeye devam. Bir yandan da beden alanında çalışan insanlarla sohbetlere yer vereceğim podcastler...

Birlikte yapma hayali

Birlikte hareket etmek, yazmak, etkinlik yapmak için kapım, zihnim açık. Birlikte sıkılmak, durmak ve düşmek de oyuna dahil. Oyun arkadaşlığı tam da öyle bir şey değil mi?

Geri Bildirim Gönder