Veryansın Tv, Türk milletinin milli kanalıdır. Youtube'dan Veryansın Tv, birçok milli aydının sesini duyurabilmesini, vatan ve insan sevgisi için mücadele etmeye katkı sağlamasını, kamuoyunu bilgilendirmesini ve halka yol göstermesini hedeflemektedir. 

Bu kanal, ülkesini seven aydınların sesini gürleştirmek için kurulmuştur. Kanalda güncel siyaset, tarih, felsefe, edebiyat, kültür sanat, yaşam ve daha birçok konuda programlar yapılmaktadır. 

Yazar Nihat Genç, Marş adlı programlar yaparken, Gazeteci Erdem Atay da Pankuş adlı programlar yapmaktadır. 

Kanalda yer alan isimlerin bazıları şöyle:

* Yazar Nihat Genç

* Prof. Dr. Erol Manisalı

* Prof. Dr. Birgül Ayman Güler

* Prof. Dr. Emin Gürses

* Prof. Dr. Ümit Kocasakal

* Ekonomist Bartu Soral

* Gazeteci Banu Avar

* Tarihçi Sinan Meydan

* E. Jand.Kurmay Albay Mustafa Önsel

* Araştırmacı Yazar Cengiz Özakıncı

* Araştırmacı Yazar Ali Rıza Özdemir

* Gazeteci Erdem Atay

* Edebiyatçı Taylan Kara

* E. Hv. Plt. Kurmay Albay Osman Başıbüyük

* Sanatçı Kıraç

Daha birçok yazar ve aydın da Veryansın Tv'de programlar yapacaktır. 

Bu toprakların çocukları kazanacak.

Nihat Genç

Veryansın Tv

Veryansın Tv, Türk milletinin milli kanalıdır. Veryansın Tv, birçok milli aydının sesini duyurabilmesini, vatan ve insan sevgisi için mücadele etmeye katkı sağlamasını, kamuoyunu bilgilendirmesini ve halka yol göstermesini hedeflemektedir. Bu kanal, ülkesini seven aydınların sesini gürleştirmek için kurulmuştur. Güncel siyaset, tarih, felsefe, edebiyat, kültür sanat, yaşam ve daha birçok konuda programların yapılacağı kanalın ekipmanları tamamen emanettir. Gücü yetene kadar da susmayacaktır. Bu nedenle, Veryansın Tv, ülkesini seven ve bu kanala güvene herkesten destek beklemektedir. Kanal da karar da Türk milletinindir.Geri Bildirim Gönder