2016 yılının Mayıs ayında kurulan TeknolojiProjeleri.com sitesi; teknik ve bilimsel yazılar, teknoloji haberleri, kendin yap projeleri, girişimcilik gibi alanlarda yazılar yazıp paylaşan bir site olarak faaliyet göstermektedir. Ana amacımız ülkemizin bir açığı olan teknik bilgiyi ve üretken bir toplum olma özelliğini ülke geneline yaymaktadır. Bu amaç doğrultusunda her gün bilimsel yazılar yazmaktayız ve yaptığımız projeleri insanlarımızla paylaşmaktayız.

Sitemiz güvenli sertifikasına sahiptir. Ayrıca Google kriterlerine uyarak yazı yazmayı ilke edinmişir. Sitemizi ziyaret edenlerin büyük bir kısmı Google’dan gelmektedir. Yazılarımızı tamamen kendimiz hazırladığımız için teknik yazılarımız aratılan kelimelerde Google’da üst sıralarda yer almaktadır.

Desteğiniz

Ülkemizdeki teknik bilgi ve proje açığını kapatmak için giriştiğimiz bu yolda yazılarımızı özenli bir şekilde hazırlıyor ve ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Bir şirketimiz olmadığı ve kazanç imkanlarımız kısıtlı olduğu için sizlerden destek istiyoruz.

Neler Yapılacak?

• Teknik yazılarımız aynı özveri ile hazırlanarak, ücretsiz paylaşılmaya devam edecek. • Tamamen ücretsiz indirilecek iOS ve Android tabanlı mobil uygulamalar yapılacak. Bilgiye her yerden ulaşılması sağlanacak. • Site tasarımına yönelik geliştirmeler yapılacak. • Elektronik-Mekanik-Yazılım tabanlı projeler için gerekli ekipmanlar alınarak projeler yapılacak ve paylaşılacak.

Neler Yapıldı?

Herhangi bir kurum/kişisel destek şuan için daha alamadık. Google reklamlarından elde ettiğimiz gelirlerden; • Eğitim kurumlarımıza gücümüz yettiği ölçü de elektronik setler gönderdik. Yeni yerlere göndermeye devam ediyoruz. • Yazı yazan öğrenci arkadaşlarımıza parasal destekler sunuyoruz.

Geri Bildirim Gönder