Beykent Üniversitesi’nde, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümününde okuyorum.

2014 yılından bu yana internette içerikler hazırlayarak paylaşıyorum. Kişisel hesaplarımın yanı sıra 2018 yılında kurduğum MaceraHaritasi.com ile de seyahat ve doğa sporları hakkında içerikler üretiyorum.

İlgi duyduğum konular hakkında araştırmalar yaparak ve imkan buldukça deneyimleyerek, sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum. Merak ettikleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ben kimim?

1999’da Bandırma’da doğdum. Bandırma Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldum ve şuan Beykent Üniversitesi’nde, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümününde okuyorum. Teknoloji, eğitim ve doğada yapılan pek çok spor ilgi alanımda :)

Neler yapıyorum?

2014 yılından bu yana internette içerikler hazırlayarak paylaşıyorum. Kişisel hesaplarımın yanı sıra 2018 yılında kurduğum MaceraHaritasi.com ile de seyahat ve doğa sporları hakkında içerikler üretiyorum. İlgi duyduğum konular hakkında araştırmalar yaparak ve imkan buldukça deneyimleyerek, sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum. Merak ettikleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Geri Bildirim Gönder