Kasım 2019'da bir grup genç araştırmacı olarak yola çıktık. Bugüne kadar 200'ün üzerinde yazılı içeriği, onlarca podcast ve video yayını sizlere ulaştırdık. Bu süreçte hiçbir kişi, kurum ya da kuruluştan destek almadık. Okurlarımız, dinleyicilerimiz, izleyicilerimiz olarak siz de bizi hiç yalnız bırakmadınız.

Şimdi sizden bir ricamız var. Podcast hosting platformumuzun abonelik süresi bu hafta dolacak. Aboneliğimizi yenilemediğimiz takdirde haftalık podcast programlarımızı ve özel yayınlarımızı bir süreliğine durdurmak zorunda kalacağız. Ama bize destek olmak isterseniz aboneliğimizi hemen yenileyerek yayınlarımıza kesintisiz devam edebiliriz.

Elbette hedeflerimiz yalnızca bununla sınırlı değil. Bize desteğinizi aylık olarak sürdürmeyi tercih ederseniz ikinci aşamada Youtube yayınlarımızın kalitesini artıracak bazı materyalleri satın almak istiyoruz. Böylece size Gergedan için özelleştirilmiş, daha temiz bir ekran sunabiliriz. Destekçilerimizin arttığı ve sürdürülebilir bir gelir modeli inşa ettiğimiz üçüncü aşamada ise editoryal bağımsızlığımızı koruyarak yayınlarımızın niteliğini artırmayı ve daha kullanıcı dostu bir web sayfasına geçmeyi amaçlıyoruz.

Biz de size desteklerinizle oluşacak maddi kaynağı ne şekilde kullandığımız konusunda da yüzde yüz şeffaflık vaat ediyoruz.

Varlığınız ve desteğiniz bizim için değerli!

Geri Bildirim Gönder