Bir Parça Tuhaftık, 2016’nın Ocak ayında kurduğumuz hızlı, tarafsız ve güvenilir haber platformudur. Vizyonu ve amacı sadece haber yapmak olmayan, aynı zamanda ana medyada kendine yeterince yer bulamamış ama bizler için çok önemli olan gelişmeleri aktaran, Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri ve çizgisini kendine rehber edinmiş bir topluluktur.

Ana medya organlarının sosyal medya hesaplarına baktığımız zaman, sosyal medyanın potansiyelini henüz keşfedememiş olduklarını, sosyal medyaları siteleri için bir aracı olarak kullandıklarını, hatta bunu yaparken neredeyse haberin aslıyla alakalı hiçbir bilgi vermediklerini farkettik. Ülke ve dünya gündemini büyük bir dikkatle takip eden bizim gibi kullanıcılar için öncelikle kendi isteklerimizi ön plana alarak nasıl bir haber platformu istediğimizi kendimize sorduk.  Ardından Bir Parça Tuhaftık projesini kurma kararı aldık.

Bir Parça Tuhaftık, haberlerini website çizelgesi içinde değil, aktif olarak insanların kullandığı sosyal medya hesabında paylaşıyor. Kullanıcıların haberlerini okurken başka bir websiteye girmek istemediğini, elinin altında; şu an bulunduğu platformdan rahatça okumaktan keyif aldığını farkettiğimiz için bunun daha uygun olduğunu düşündük. 

Bizlere yaptığınız bağışlarla kendimizi kurumsallaşma yolunda daha fazla geliştirecek. Websitemiz ve mobil uygulamız için bize kaynak oluşturmuş olacaksınız.

Hayatın bizlere sunduğu en iyi ödül, buna değecek bir işte çalışma şansıdır.

Theodore Roosevelt

Neden Biz?

-Hızlı haber -Teyit edilebilir, doğru haber -Manipülasyona yok -Sosyal Medya odaklı içerikler Tık odaklı değil bilgiyi doğrudan sizlere sunuyoruz.

Her alandayız.

Dizi,filmi,tarih,kitap,oyun,ders,spor gibi birçok konuda sizlere kaliteli içerikler ürettik. Üretmeye devam ediyoruz.

Neden bağış yapmalısın?

-Kaliteli içerikler üretirken kalitesiz reklamlarla sayfamızı meşgul etmek istemiyoruz. -Gönüllü olarak içerik üreten ekibimize bir motivasyon kaynağı. -Mobil uygulama ve site masraflarımızı karşılamak

Geri Bildirim Gönder