Merhaba,

21.yüzyılda mahremiyet büyük bir problem olmaya başladı. Facebook gibi şirketler insanların düşüncelerini değiştirebiliyor ve hatta seçimleri bile değiştirebiliyorlar. Maalesef bir çok insan böyle bir şeyin varlığının farkında değil veya farkında olanlar da durumu kabullenmiş durumda.

Kanalımda özgür yazılım, teknoloji ve sevdiğim konular hakkında videolar çekiyorum ve sizlere özgür yazılımların kötü olmadığını hatta çoğu zaman daha iyi olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Aynı zamanda websitem yusufipek.me adresinde haftalık bülten ve blog yazılarımı paylaşıyorum.

YouTube tek başına yapması zor bir iş. Her ne kadar 10-15 dakika video çekmek kolay gibi gözükse de video konusunu belirlemek, başlık ve kapak fotoğrafı hazırlamak, videoyu araştırıp yazmak ve çekmek, en sonundaysa düzenleyip hazır hale getirmek çok fazla vakit alan bir süreç.

Her ne olursa olsun bu süreçten zevk aldığım için bu kadar uzun bir süredir video üretiyorum.

Ancak kanalın daha sürdürülebilir olması için, daha fazla video çekebilmek için, daha iyi prodüksiyon kalitesinde videoların gelmesi için ve son olarak fazla sponsorlara dayanmadan devam edebilmek için desteğinize ihtiyacım var. Sizin sayenizde bugüne kadar ürettiğim ve sevdiğiniz konulara daha fazla vaktimi ayırıp daha iyilerini üretebileceğim.

Ürettiğim içerikler hoşunuza gidiyorsa aşağıdan tek seferlik veya aylık maddi destekte bulunabilirsiniz.

Geri Bildirim Gönder