Yıllar önce kişisel bir platform olarak yola çıkan We are the Hippies (WATH), 2018 yılı ile birlikte kalabalıklaşan bir aileye döönüştü. Güzel de oldu. Yaptıkları işler ve yazılarıyla her yazar bu platforma yeni bir renk kattı.

We are the Hippies, psychedelic kültür, seyahat, vegan yaşam, yoga, sürdürülebilir yaşam ve festivaller ana kategorileri olmak üzere çeşitli konularda çevrimiçi yayın yapan aktüel bir blog sitesidir.

Kendi varoluş sorgulamalarımız ile içinde yol aldığımız boşluğumuzda, yaptıklarımızla zaman geçirmeye çalışıyoruz en nihayetinde. Zamanı yaşıyoruz. Mümkün olduğunca huzursuz sistem ve çirkin insanlardan uzak durmaya çalışıyoruz.

Bu platform da aslında tüm herkese bir kapı açıyor; farklı şeyleri keşfetmeye, güzellikleri görmeye, sevgiyi ve üzüntüyü paylaşmaya… Bir şeyleri kurtarmaya çalışmıyoruz ya da onları değiştirmeye. Burası bildiklerimi paylaştığımız ya da bilmediklerimizi öğrendiğimiz, kendimizi ifade ettiğimiz bir yer.

Sizler tarafından desteklenmek kaliteli içerikler üretebilmemiz için bizlere daha büyük olanaklar tanıyor. lütfen bizi destekleyin.

Hemen aşağıdaki destekle butonuna basarak WATH'a, temsili bir kahve veya yemek veyahut psychedelic pasta ısmarlayarak bizi destekleyebilirsiniz.

Hepinizi kucaklıyoruz.

Geri Bildirim Gönder