Kısaca Odyologlar Sitesi

Türkiye’in ilk sosyal paylaşımlı sağlık sitesi. Odyolog ve odyoloji gündemine dair haberler, etkinlikler, akademik çalışmalar, forumlar, sosyal paylaşımlar kısaca her şey burada.

Yayın İlkelerimiz

Odyologlar Sitesine kayıt olarak içerik eklemeye başlayan her kişi bizim için yayın ve yönetim ekibimizin bir parçası sayılır.

Mottomuz olan sizin içeriğiniz, sizin sitenizden yola çıkarak içerikleriyle web sitemize katkıda bulunan herkes bizim için çok değerlidir.

Değişken, dinamik ve genel geçer kuralların olmadığı ortamlarda üretkenlik ve yaratıcılığın arttığını düşünüyoruz. Bu yüzden web sitemizi tasarımından işleyişine kadar tamamen özgür ve özgün içerik üretimi üzerine kurguladık.

Web sitemize eklediğiniz içeriklerle bize destek olabilir ve fikirlerinizi bizimle paylaşarak gelişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Her şey odyoloji ❤️ bilimi adına...

E-posta: [email protected]

"Bilimi anlatmamanın ahlaksızlık olduğunu düşünüyorum. Eğer ki aşıksanız, bunu bütün Dünya bilsin istersiniz."

Carl Sagan

Alanında bir ilk

OdyologlarSitesi.Net, Türkiye’in ilk sosyal paylaşımlı sağlık sitesi.

Sizin İçeriğiniz, Sizin Siteniz

Mottomuz olan sizin içeriğiniz, sizin sitenizden yola çıkarak kayıt olduktan hemen sonra "İçerik Ekle" butonuna basarak kendi içeriğinizi oluşturabilirsiniz.

Üretkenlik ve Süreklilik

Değişken, dinamik ve genel geçer kuralların olmadığı ortamlarda üretkenlik ve yaratıcılığın arttığını düşünüyoruz. Bu yüzden web sitemizi tasarımından işleyişine kadar tamamen özgür ve özgün içerik üretimi üzerine kurguladık.

Geri Bildirim Gönder