" Sayfanın altındaki bölümden aylık devamlı ödemelerle veya tek seferlik ödemelerle bana yeni vloglar için maddi destekte bulunabilirsiniz."

Ben Kimim?

Merhabalar, ben Mert SEZER, İstanbul'da yaşayan bir inşaat mühendisiyim. 2017 yılında mesleğime ara verip, Youtube'da yayınlamak üzere vloglara çekmeye karar verdim. Dürüst olmak gerekirse, gezmeyi seven birisi olarak bana hitap eden, doğru düzgün gezi videoları bulamadığım için "ben daha iyisini çekerim" diyerek bu işe giriştim. O tarihten beri Youtube'da gezi ve günlük vloglar çekiyorum. Bir çok üniversite ve organizasyonun davetlisi olarak hem konuşmacı olarak hem vloglar çekmek için ülkemizin dört bir yanını ve dünyanın bir çok ülkesini gezdim, gezmeye devam ediyorum. 

Desteğiniz Neden Gerekli?

Youtube kanalımda bugüne kadar yayınladığım tüm videolarım, kendi imkanlarım dahilinde gerçekleşmiştir. Yeni videolar hazırlamak, ekipmanlarımı yenileyebilmek ve yeni gezi videoları üretebilmek adına bu çalışmalarımda maddi desteğiniz benim için çok değerli. 

Ayrıca Türkiye'de Youtube'a içerik üreten kaliteli içerik üreticilerinin kitsele fonlamanın gücünü görüp farkındalık yaratabilmek için bu hesabı açmış bulunuyorum. 

Geri Bildirim Gönder