İyi Haber Ver, Haziran 2018'de kurulmuş bir haber ve içerik yayın organıdır. Kullanıcısına sadece iyi ve güzel haberleri verirken, tek amacı okur ve izleyicisinin geleceğe dair umudunu tazelemektir. Bunun için hem yazılı hem de görsel olarak içerik üretiyoruz. Yayınladığımız haberlerde bolca başarı öykülerine, insan-hayvan ilişkilerinde olumlu izler bırakacak öykülere yer veriyoruz. İşinde başarılı ve olumlu mesajları olan, iyiliğe önem veren halka mâl olmuş ünlü kişilerle söyleşiler yapıyoruz.

Dünyada GoodNewsNetwork 1997'den bu yana bizim yapmak istediğimiz yayıncılığı küresel anlamda yapıyor. Biz de önce Türkiye'de daha sonra dünyada, ''iyi habere'' olan ilgi ve merakın artmasını, bu tür güzel haberlerin de dolaşıma girmesini tetiklemek ve bunun öncülerinden biri olmak istiyoruz.

Kötü haberler ticari oldukları için dolaşımda. Siz siz olun iyi haberler verin, iyi haberler paylaşın.

Yiğit Güralp

İyi Haberler Veriyoruz

Özetle ilk ve en önemli ilkemiz iyi haberler vermek. Haber kaynaklarının ağızları sulanarak verdikleri olumsuz, kaygı oluşturan ve moral bozan kötü haberlere karşı size bir doz panzehir olmak istiyoruz.

İzleyenlerimizin Vakti Değerli

Ürettiğimiz video içeriklerde izleyicimizin vaktinin kıymetli olduğunu biliyor ve bunun için optimum süre ve kalitede video içerikler üretiyoruz.

Okurlarımızın Vakti Değerli

Yazılı içeriklerimizde de mümkün olduğunca az laf çok bilgi gayesini güdüyoruz. Okurlarımıza tık tuzakları kurmuyor ve konuyu sade bir dille aktarıyoruz.

Geri Bildirim Gönder