Boş Ayna Dergi, savaş sanatları ve felsefeleri, şifa sanatları, yoga, meditasyon, beden - zihin pratikleri gibi yaşamı bir sanata çeviren öğretilere dair Türkçe kaynak oluşturmak amacıyla çalışan bir çevrimiçi dergidir.

Üstatların makalelerinden ya da röportajlarından yapılan çevirilere, kişisel deneyimlere, yazı dizilerine,  eğitim programlarına, farklı konularda içeriklere, kitap ya da film - belgesel önerileri, röportajlar ve podcast yayınlarına(pek yakında) ve daha bir çoğuna ulaşabilmeniz için aylık bülten gönderir.

Boş Ayna Dergi tüm masraflarını kendi karşılayan ve kar amacı gütmeyen bir oluşumdur. Ancak şimdi, günümüz dünyasında bu yolculuğa devam etmek adına siz okuyucularımızdan destek rica ediyoruz. Yapacağınız destekler sayesinde daha geniş bir ekiple düzenli içerik üretmeye ve başlıklarımızı genişletmeye devam edeceğiz.

Destek verdikten sonra siteyi ziyaret edip bültene abone olmayı unutma. Böylece e-posta adresin bize ulaşır ve PDF dergimizi gönderebiliriz.

Hiçbir zaman kayaların üzerinden sıçrayarak akan derenin saf sesinden öğrenmeyi bırakma.

O-Sensei Morihei Ueshiba

Özgün İçerik

Boş Ayna Dergi'de ustaların ve öğrencilerin yazılarına ulaşabilir, kendi pratiklerinde ilerlemekte olan kişiler doğrudan deneyimini paylaşabilirsiniz.

Röportaj, Çeviri, Podcast

Türkçe kaynak azlığına bir cevap olarak Boş Ayna Dergi sürekli olarak farklı disiplinlerin üstatlarıyla yapılmış röportajları ve makaleleri - sahiplerinin onayıyla- dilimize çevirir. Yakın zamanda başlayacak Podcast yayınlarıyla bunları aynı zamanda dinleme şansına da sahip olacaksınız.

Ekibe Katıl

Boş Ayna Dergi, her zaman herkese açık bir projedir. Kendi yazılarınızla ya da çeviri desteği vererek ekibe katılabilirsiniz. Önerileriniz ya da yorumlarınızla katkı koyabilirsiniz. Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

Geri Bildirim Gönder