Biliyoruz.Biz'e destek olmak için, yukarıdaki "Destek Ol" tuşuna basarak sayfanın en altına inebilir veya kendiniz sayfanın en altındaki Kreosus maddi destek modülünde giderek oradaki "Destek Ol" tuşuna basarak sürece başlayabilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirmek sadece birkaç saniyenizi alacak.

Neden bize destek olmalısınız? Öncelikle kendimizi tanıtmamıza izin verin.

Biliyoruz.Biz Kimdir? Ne İş Yapar? 

Biliyoruz.Biz ilk olarak 2019 yılında faaliyete geçmiş bir bilgi paylaşım platformudur. İçerisinde bulunan çeşitli kategoriler sayesinde aradığınız bilgiye kolayca ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Biliyoruz.Biz kurulduğundan beri okuyucularına bilimsel yazılar, çeşitli konularda makaleler ve son zamanlarda video içerikleri üretmeye başlayan son zamanların gözde projesidir. 

Peki Neden Maddi Destek İstiyoruz?

Öncelikle Biliyoruz.Biz hiçbir şirketten veya devletten maddi destek olan bir proje değildir. Okuyucularının desteği ile ayakta durmaya çalışan Biliyoruz.Biz'e Kreosus üzerinden destek olarak hedeflerine daha kolay bir şekilde ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Vizyonumuz Nedir?

Çağın bilgi çağı olması itibari ile, size günlük hayatınızda faydalı olabilecek ve yaşamınızı kolaylaştırabilecek bilgileri sunmayı amaçlayarak aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilecek içerik sunmaya çalışıyoruz. İnternet ortamında en doğru bilgiyi vermek vizyonumuzun bir parçasıdır.

Hayallerimiz ve Hedeflerimiz Nelerdir?

Biliyoruz.Biz olarak kısa ve uzun vadeli olmak üzere birçok hedefimiz bulunmaktadır. Bunların en başında Türkiye'nin Wikipedia sitesi olarak internet kullanıcılarının bilgi bağlamında aradığı tüm bilgiyi tek bir çatı altında toplamak olacaktır. 

Kolay olmayacağının farkındayız ancak gece gündüz çalışarak bunu başarabileceğimizden eminiz. Web sitemizde bulunan içerik ve makaleler tamamen ücretsizdir. Ve daima ücretsiz kalmaya devam edecektir. 

Sizin de görebildiğiniz üzere bunları başarabilmek için epey bir zaman, emek ve masraf gerekmektedir. Bu yüzden daha hızlı büyüyebilmemiz ve yeni projelerimizi faaliyete geçirebilmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. 

Maddi destek olabilseniz de, olamasanız da, her türlü: Destekleriniz için sonsuz teşekkürler!

Genel bir kural olarak, yaşamdaki en başarılı insan en iyi bilgiye sahip olandır.

Benjamin Disraeli

Hakkımızda

Okuyucularına Her Zaman Özgün, Doğru ve Kaliteli İçerik Üretmeyi Hedef Edinmiş Yeni Nesil Bilgi Sitesi.

Bilgi Platformu

Türkiye'de bilgi edinmeyi ve okumayı seven tüm insanların çeşitli amaç ve şekillerde kullanabileceği bir platform olmak Biliyoruz.Biz'in en büyük önceliklerinden birisidir.

Bilgi Kanalı

Youtube ve diğer sosyal mecralarda kendine özgü hazırlamış olduğu resim ve videolu içerikler ile bilgiyi okumak yerine dinleyerek daha bilgiye kalıcı bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlamaya çalışıyoruz.

Geri Bildirim Gönder