Biz Mozartcultures olarak siz okurlarımıza özenle ‘sanat-kültür-bilim-düşün’ içerikleri hazırlamaktayız. Temel ilkemiz güvenilir bilgiye ulaşımı kolaylaştıran, güvenilir ve eğlenceli içerikler üretebilmektir. Bu ilkelerle 15 Kasım 2017 yılında yayın hayatına girdik. 3. yılımıza yaklaşırken sevgili takipçilerimiz için podcast ve animasyon projesini yayınlamaya başladık. Bu projeler ile temel amacımız, çocukların ve gençlerin eğlenerek öğrenmelerini sağlamak olacaktır.  Animasyon projemizin içeriği bilim- sanat ve felsefe'dir. Ekstra olarak bir çok alanda podcastler yapmaktayız. Mozartcultures.com sitesinde disiplinler arası yazılar, içerikler üretmekteyiz. Amacımız, sanatı ve bilimi, güneşin doğup battığı topraklara yaymaktır. 

İnsanlar öğrenme dürtüsüyle doğɑrlar. Öğrenmeye karşı merak ve bundan duyulan zevk insanın doğasındɑ vardır. Bunlar bebeklikten başlayarak zamanla yok edilir.

W.E.Demıng

Ne yapmak istiyoruz?

Her disipline ait bir animasyon serisi yapmayı düşünüyoruz. Bu sayede gençleri sanata bilime yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

Neden bağış topluyoruz?

Ailemizde canla başla çalışmakta olan animatör çizer ve seslendiren arkadaşlarımıza motivasyon olarak emeklerinin karşılığını vermek ayrıca animasyon stüdyosu kurup ülkemizi bu alanda temsil etmek istiyoruz.

Yapacaklarımız

En büyük hedefimiz ise bir animasyon stüdyosu kurup ülkemiz adına bir animasyon markası kurup inovatif animasyonlar ile uluslararası konumda ülkemizi temsil etmek istiyoruz

Geri Bildirim Gönder