İsgnedir'e destek olmak için, yukarıdaki "Destek Ol" tuşuna basarak sayfanın en altına inebilir veya kendiniz sayfanın en altındaki Kreosus maddi destek modülünde giderek oradaki "Destek Ol" tuşuna basarak sürece başlayabilirsiniz.

Peki bize neden destek olmalısınız? Kendimizi tanıtarak başlayalım:

İsgnedir.com, iş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye'nin kesintisiz olarak en uzun süredir yayın yapan az sayıdaki içerik oluşumlarından birisidir. İlk içeriğini 28.01.2016'da yayınlayan isgnedir.com o günden bu yana iş güvenliği, sağlık, yangın güvenliği, acil durum önlemleri ve ilkyardım gibi alanlarda yazıları tamamen ücretsiz bir şekilde hazırlamaktadır.

Maddi Destek İhtiyacı

Ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği önemli toplumsal problemlerden birisidir. Bununla beraber en az popüler ve maddi destek gören alanların da başında gelir. Bunun sonucu olarak kesintisiz olarak içerik üreten ve yayın yapan bir oluşumun öncelikle temel teknolojik masrafları karşılaması sonrasında ise sınırsızca üretip fayda sağlaması için maddi desteğe ihtiyacı vardır.

Hayallerimiz ve Hedeflerimiz

İsgnedir.com'u kurarken ilk hedefimiz bizden başka birilerinin de siteyi ziyaret etmesiydi. Bugün geldiğimiz noktada bu kadar az ilgi gören bir konuda her ay 200.000 sayfa gösterimi yapmak bizleri cesaretlendirmekte ve yeni hedefler koymamızı sağlamakta.

İsgnedir, kurulduğu günden itibaren tüm içeriği tamamen ücretsiz olarak erişime açmaktadır. Amacımız herkesin iş sağlığı ve güvenliği alanında doğru bilgiye kolay ve anlaşılır biçimde ücretsiz olarak erişmesini sağlamaktır. Bunu sürdürmek ve geliştirmek zaman zaman bize biraz pahalıya patlıyor ve çoğunlukla reklam gelirleri bunları karşılamıyor.

Siteyi her ay 70 bin kişi ziyaret ediyor ve bunun sadece % 0,1'i düzenli destekçi olsa hayatımız boyunca ücretsiz olarak içerik üretmeye ve bilgi sunmaya devam edebiliriz.

Maddi destek olabilseniz de, olamasanız da, her türlü: Destekleriniz için sonsuz teşekkürler!

Geri Bildirim Gönder