HWB; Değişen Dünya'nın Yeni Türk Markalarını Üretmek Amacı İle Oluşturulmuş Bir Topluluktur. 

    Hello World Business;  'Yaşam İçin Üretim' sloganıyla her alanda insan ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürün ve hizmet üretimleri yapmayı hedeflemektedir. 

    Yaratıcı, nitelikli ve vizyoner ekibi sayesinde toplumsal kalkınmayı sağlamak amacı ile yüksek katma değerli ürün ve hizmetleri topluma kazandırmak için uğraş vermektedir. Tarım ve ardından gıda sanayisine girişle birlikte; Yazılım, İnşaat, Ulaşım, Madencilik ve Turizm gibi çeşitli alanlarda da projeleri bulunmaktadır.

    Bir Türk markası olarak Hello World Business, üretim ağı oluşturarak uluslararası pazarlara ihracat yapmayı, bu sayede döviz girişini sağlayarak ülke refahını arttırmayı istemektedir. 

Yaşam İçin Üretim

Berati Şenol

İnsana Değer Veriyoruz

Temel gayemiz yaşam kalitesini arttırmak ve hayatı kolaylaştırmak. Kültürü, doğayı, tarihi ve milli değerleri koruyoruz. Tüm çabamızla birlikte toplumsal refahı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Çözümler Geliştiriyoruz

Çok daha az yıpranma ile daha fazla ürün elde ederek insan sağlığını korumayı görev ediniyoruz. Kaynakları en etkili biçimde kullanarak israfı önlüyoruz.

Yaşam İçin Üretiyoruz

Tüm ihtiyaçlara yönelik projelerimizi hayata geçiriyoruz. Üretimin yaşamak için bir gereklilik olduğuna inanarak kendimizi çalışmaya adıyoruz.

Geri Bildirim Gönder