Destek Ol butonuna basarak ya da sayfanın en altına giderek bize destek olabilirsiniz.

                                                                Bize Destek Olun !

Biz yönünü uzaya çevirmiş, üniversite öğrencilerinden oluşan bağımsız bir ekibiz. Bir hayalimiz var! Uzay alanında öncü ve yenilikçi projeler geliştirip bununla birlikte evrensel sorunlara yerli ve teknolojik çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Ar-Ge çalışmalarımızın yanı sıra sosyal sorumluluk projemiz olarak bilimi herkese ulaştırabilmek için çalışıyoruz. Çünkü bütün kötülüklerin cehaletten beslendiğini ve cehaleti sadece bilimin ışığı ile yenebileceğimizi düşünüyoruz. Bilimi herkese ulaştırabilmek için ücretsiz konferanslar, eğitimler, çeviriler ve bilim dilini yalınlaştırarak dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri herkese anlatmaya çalışıyoruz.

Neden Bize Destek Olmalısınız?

Üniversite öğrencisi olduğumuz için hiçbir gelir kaynağımız yok. Derslerimizin yanında emek verip zaman harcadığımız hayallerimizi gerçekleştirebilmek için harçlıklarımızdan harcıyoruz fakat bu hedeflerimize ulaşabilmek için yeterli değil. Projelerimizi tamamlayabilmek için gerekli destek ve sponsorları bulamazsak ya da sponsor desteği projemiz bitmeden kesilirse emeğimizi ve hayallerimizi rafa kaldırmak zorunda kalıyoruz. Projelerimizi tamamlayabilmek, daha fazla proje yapabilmek; sosyal sorumluluk projelerimizi sürdürebilmek ve daha fazla kişiye ulaşabilmek için bağış almaya karar verdik.

Hedeflerimizi gerçekleştirmemiz için bize destek olabilirsiniz. Destekleriniz bizim için çok önemli! Desteklerinizi karşılıksız bırakmamak için size DUTlab anıları hazırladık.

-Tek seferde 200₺ ve üzerinde bağışta bulunursanız isteğinize bağlı isminizi destekçilerimiz sayfamızda yayınlıyoruz.

-Tek seferde 750₺ ve üzerinde bir değerde bağışta bulunursanız hem projelerimizi gerçekleştirebilmek için bize destek olmuş oluyorsunuz hem de size DUTlab anı kutusu hediye ediyoruz.

Daha fazla bilgi için destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: http://dutlab.com/destek/

DUTlab Nedir?

DUTlab, bilimsel keşifler yaparak insanlık yararına yeni teknolojiler üretmek amacıyla, 2018 yılında kurulmuştur.

    Popüler bilim, yazılım, robotik, uzay ve eğitim alanlarında projeler üretmektedir. Projelerinin yanı sıra daha iyi bir gelecek için bilimi insanlar arasında yaygınlaştırmak hedefiyle sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz, popüler bilim, yazılım, robotik, uzay ve eğitim alanlarında yerli, öncü ve yenilikçi çalışmalarla; karşılaşılan gündelik problemlere teknolojik çözümler üretmek ve bilimin yaygınlaşmasına destek olmak.

Vizyonumuz, çalışma alanlarımızda bilimsel keşifler yaparak insanlık yararına yeni teknolojiler üretmek.

Projelerimiz:

Ay Sancak: Ay üzerine insansız fabrikalar ve bilimsel projeler için bir yerleşke oluşturma projesidir.   

BlueDUT: Telefondan, kodlama gerektirmeden, bluetooth ile robotik projelerinize bağlanabileceğiniz, altı farklı kontrolcü sayfasını özelleştirip projelerinizi uzaktan kontrol edebileceğiniz mobil uygulamadır.

Alo Mars: Mars ve Dünya arasındaki iletişim problemlerini anlaşılabilir ve interaktif olarak gösteren, problemlerin çözümü için kullanıcılara ilham verecek bir web site hizmetidir.

VENÜS: Yerli ve yenilikçi roket, roket sistemleri ve uydu tasarlamak; üretebilmek ve roket uçuşları gerçekleştirme projesidir.

Rocket Fx: Rocket Fx, model roketler için tasarım sürecinden uçuş sürecine kadar gerekli denklemleri bir arada toplayan ve sonuçları otomatik hesaplayabilen akıllı hesaplama uygulamasıdır.

Notit: Bilimi yaymak; bilimsel bilgiyi ve güncel teknolojik haberleri kolayca ulaşılabilir, anlaşılabilir şekilde basitleştirerek herkese ulaştırabilmek için web sitesi hizmetidir.

Linkler:

Ay Sancak Projesi: http://www.aysancak.dutlab.com/

BlueDUT: http://www.bluedut.dutlab.com/

VENÜS Projesi: http://www.venus.dutlab.com/

Alo Mars: http://alomars.dutlab.com/

Rocket Fx: http://rocketfx.dutlab.com/

Notit: http://www.notit.dutlab.com/

DUTlab Web sitesi: http://dutlab.com/

---------------------------------------------------------------------------------------------

Hissiyatı ve vicdani telakkiyati, ilim ve fenle besleyip eğiterek toplumun gerçek huzur ve saadetine çalışmak ulvi bir görüştür.

Mustafa Kemal Atatürk

DUTlab Nedir?

DUTlab, bilimsel keşifler yaparak insanlık yararına yeni teknolojiler üretmek amacıyla, 2018 yılında kurulmuştur. Popüler bilim, yazılım, robotik, uzay ve eğitim alanlarında projeler üretmektedir. Projelerinin yanı sıra daha iyi bir gelecek için bilimi insanlar arasında yaygınlaştırmak hedefiyle sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmektedir. _______________________________________________

Misyonumuz

Popüler bilim, yazılım, robotik, uzay ve eğitim alanlarında yerli, öncü ve yenilikçi çalışmalarla; karşılaşılan gündelik problemlere teknolojik çözümler üretmek ve bilimin yaygınlaşmasına destek olmak. ________________________________________________

Vizyonumuz

Çalışma alanlarımızda bilimsel keşifler yaparak insanlık yararına yeni teknolojiler üretmek. ________________________________________________

Geri Bildirim Gönder