Merhaba, ben Diren;

Benimle çalışırsanız pişman olmazsınız bence. Niye olasınız ki? İşimi iyi yaparım. En azından onun için çabalarım.Prezantabl bir insanım. İki kulağımda 3 delik var. Vücudumda 11 tane dövme var. Dövmeyi severim. Kim sevmez ki? İnsanlar ikiye ayrılır zaten bu konuda: Dövme sevip yaptıranlar ve dövme sevip cesaretsizliğinden yaptıramayanlar.Boyum 1.87 cm. Kilom 80 kg. İdeal sayılabilecek bir vücuda sahibim. Bekârım ve yalnız yaşıyorum. Gerçi yalnız sayılmam. Kediyle paylaşıyorum evimi. Dünyanın en beyaz ve yumuşak kedisi. Adı Paşa Ziya. Çok tatlı.Film izlemek en büyük hobimdir. Film arşivlemek de ikinci hobim. İkisinin sırası zaman zaman değişebilir. Bir de videoların yorumları var. Deli olurum. Sıkılmayacağım tek şey video altı yorumları okumaktır.

En sevdiğim film ‘The Man From Earth’ Bu bulunmasa da olur aklınızda. Ama izleyin bence. İkincisi de çekildi, onu sakın izlemeyin. Çöp.Sakin bir insanım. En büyük çılgınlığım, durağa gelmeyip de kırmızı ışıkta duran İETT otobüsünün şoförüne, 'Kaptan orta kapı' diye bağırmaktır. Yalan yok. 

Biraz da iş konuşursak...13 yıllık haber editörüyüm. Hem işim hem de hobim gereği çeşitli içerikler yazdım. İşim gereği olanlar SEO ile doğrudan ilgili içerikler oldu. Hobi olarak ise kısa filmlere uyarlanabilecek hikâyeler yazıyorum. 

Bazı yazılarıma şu linkten ulaşabilirsiniz: http://cicibebeler.com/author/direnselimoglu/

Hoş kalın.