Merhaba, ben Teyit editörü Nilgün. 

Yaklaşık üç aydır neredeyse tüm dünyayı etkisi altına alan bir salgınla karşı karşıyayız. 

Salgın gibi kriz anlarında gerekli önlemleri almak ve sakin kalabilmek çok önemli. Ancak bir şey sakin kalmamıza mani oluyor: Anbean akan, doğruluğu teyit edilmemiş, asılsız pek çok bilgiyle karşılaşıyor olmamız.

Fakat çaresiz değiliz!

Covid-19’la ilgili bu hızlı bilgi akışının ortasında kalıp paniğe kapılmamamız, ama bir yandan da sağlıklı bilgi almaya devam etmemiz lazım. Bu bilginin derli toplu, güncel, teyit edilmiş, veriye dayalı ve uzman kurumların süzgecinden geçmiş olması gerekiyor. 

Tam olarak bu ihtiyacı giderebilmek için Mart ayı başlarında Covid-19 Postası isimli bir bülten hazırlamaya başladım. Salgınla ilgili gündelik hayatımızı etkileyebilecek gelişmelerden, karantina altında hayata dair tavsiyelere kadar pek çok içeriğe yer vermeye çalıştım. 

Salı ve Cuma günleri gönderdiğim bülteni bundan sonra haftanın en az üç günü göndermek ve daha fazla insana ulaştırmak istiyorum. Ancak bunun için daha fazla zaman, kaynak ve yetişmiş insan gücü gerekiyor. Çünkü işimizi titizlikle ve ilkelerimize sadık kalarak yapıyoruz. 

Bunun için desteğinize ihtiyacım var!

Binlerce takipçiye ulaşan Covid-19 Postası’na destek olarak, e-posta bültenimizin daha sık gönderilmesini sağlayabilir, salgınla mücadeleye sen de katkı sunabilirsin!

Nilgün Yılmaz 

Editör

Neden desteğe ihtiyacımız var?

Salgınla ilgili her gün, her dakika çok fazla yanlış bilgiye maruz kalıyoruz. Bülteni haftanın beş günü göndermek ve doğru bilgiyi daha hızlı bir şekilde ve daha çok insana ulaştırmak istiyoruz.

Nereye harcayacağız?

Desteğinizin çok büyük kısmı editör masrafları için kullanılacak. Sunduğunuz desteğin bir bölümünü ise veri görselleştirme için kullanacağız. Böylelikle bültenin daha kolay okunabilmesini istiyoruz. Kalan kısmı ise Mailchimp ve reklam giderleri için ayırdık.

Ödüller

50 TL katkı sunan destekçilerimize ekibin zoom görüntüsü ekiyle birlikte teşekkür e-postası gönderiyoruz. 100TL katkı sunanların bültende isimlerini geçireceğiz. 250TL destekte bulunanlara Teyit'in Instagram hikayesinden teşekkür ediyoruz. 500TL ve 1000TL katkı sunan destekçilerimize salgın bittiğinde bugünlerin anısında Covid-19 stickerı ve rozeti hediye edeceğiz.

Geri Bildirim Gönder