Altmuzik nedir?Altmuzik, yalnızca alternatif müziği değil; o müziğin etrafında gelişen kendine has ve bağımsız bir kültürün de içeriğini ele alan dijital bir mecmuadır. İçerisinde haber, röportaj, müzik listesi, seyahat, moda ve sanat içerikleri bulunduran platform; alternatif müziğe ve çevresindeki alt kültürlere dair değer, beğeni ve kaygıları yazarları aracılığıyla yansıtır.

Neden paraya ihtiyacınız var?

Genişleyen haber ve içerik datasıyla günden güne artan sunucu masraflarının giderilmesi, içeriklerin sponsorlu gönderi olarak daha geniş kitlelelere ulaştırılması, yeni proje ve etkinliklerin üretimi ile belki bir gün koklayabileceğimiz basılı bir yayın olma hayalimizin gerçekleşmesi için düzenli bağışlarınıza ihtiyacımız var.

Bağışçılarınıza özel sunulan hizmetleriniz var mı?

Tüm destekçilerimizin isimleri web sitemizde yer alan Destek Sağlayanlar bölümünde yazacak. Destekçilerimizin isimleri bağış miktarına, aylık ya da tek ödeme düzenine ve kronolojik sıraya göre farklı renklerde ve kalınlıklarda kategori olarak yer alacaktır.

Ayrıca 100 - 500 TL arası bağış yapan herkesin site içeriğine uygun dilediği bir haber ya da yazıyı sponsorlu olarak yayınlatma, 500 - 2500 TL arası bağış yapanların ise 3 içeriği yayınlatma ve sitede banner alanlarında yer alma imkanı olacaktır.

Müziği daha fazla insana ulaştırmak, yeni şeyler dinletmek ve müzisyenlere hak ettikleri ilgiyi sağlamak için.....

altmuzik.com

Geri Bildirim Gönder