Psikopatoloji Bilimi Platformuna destek olmaya ne dersin? Yukarıda yer alan ''Destek Ol'' butonuna tıklayarak sürekli yayınlar yapmamıza ve gelişmemize katkı sağlayabilirsin.

Psikopatoloji Bilimi Nedir?

Türkiye'de bilimsel öğretiyi destekleyen ve bunun için çaba gösteren, bilgiye dayalı, etik haber yapma görüşünü benimsemiş bir topluluktur. Psikopatoloji Bilimi hiçbir kuruluş ya da vakıftan destek almaz. Yıllardır kendi çabaları ile insanlara nitelikli bilgiyi ulaştırma gayretinde bulunur.

Neden Destek Oluyorum?

Platformun ''Alan Adı'' ve ''Hosting'' gibi bir takım maliyetleri bulunuyor. Ayrıca web site için kullandığımız bazı resimlere telif ücreti ödüyoruz. Yapacağınız bağışlar ilk olarak Psikopatoloji Bilimi Platformunun sürekli içerik üretmesine katkı sağlayacak. Ardından kalan tutarlar Psikopatoloji Bilimini geliştirmemize ve diğer hedeflerimizi hayata geçirmemize yardımcı olacak. 

Hedefleriniz Neler?

Devamlı olarak 100 destekçiye ulaştığımız zaman, ilk olarak okuyucularımıza bir mobil uygulama sunmuş olacağız. Aynı zamanda özel olarak görsel anlatımlarla desteklenen bilim kurgu romanlarını seslendirip okuyucularımıza ayrı bir sanatsal haz yaşatacağız. 

200 destekçiye ulaştığımız zaman daha kaliteli ekipmanlar ve anlatımlar ile youtube videolarını belgesel tadında sizlere sunmaya başlayacağız. 

300 destekçiye ulaşıldığında sosyal projelerimizi hayata geçirmeye başlayacağız. Hayallerimizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmemize katkı sağlamış olacak

Gelecekte Psikopatoloji Bilimi tarafından sağlanacak olan her proje tamamen ücretsiz bir şekilde okuyuculara sunulacaktır. Sizlerde gelişmemize destek olmak isterseniz tek seferlik ya da her ay düzenli olarak bağış yapabilirsiniz. 

Neyi bilmediğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok.

Elon Musk