Psikopatoloji Bilimi Platformuna destek olmaya ne dersin? Yazının en altında yer alan İBAN ve hesap numaralarımız üzerinden sende küçük bir katkıda bulunabilirsin. 

Psikopatoloji Bilimi Nedir?

Türkiye'de bilimsel öğretiyi destekleyen ve bunun için çaba gösteren, bilgiye dayalı, etik haber yapma görüşünü benimsemiş bir topluluktur. Psikopatoloji Bilimi hiçbir kuruluş ya da vakıftan destek almaz. Yıllardır kendi çabaları ile insanlara nitelikli bilgiyi ulaştırma gayretinde bulunur.

Neden Destek Oluyorum?

Platformun ''Alan Adı'' ve ''Hosting'' gibi bir takım maliyetleri bulunuyor. Ayrıca web site için kullandığımız bazı resimlere telif ücreti ödüyoruz. Yapacağınız bağışlar ilk olarak Psikopatoloji Bilimi Platformunun sürekli içerik üretmesine katkı sağlayacak. Ardından kalan tutarlar Psikopatoloji Bilimini geliştirmemize ve diğer hedeflerimizi hayata geçirmemize yardımcı olacak. 

Hedefleriniz Neler?

 100 destekçiye ulaştığımız zaman, ilk olarak okuyucularımıza bir mobil uygulama sunmuş olacağız. Aynı zamanda özel olarak görsel anlatımlarla desteklenen bilim kurgu romanlarını seslendirip okuyucularımıza ayrı bir sanatsal haz yaşatacağız. 

200 destekçiye ulaştığımız zaman daha kaliteli ekipmanlar ve anlatımlar ile Youtube videolarını belgesel tadında sizlere sunmaya başlayacağız. 

300 destekçiye ulaşıldığında sosyal projelerimizi hayata geçirmeye başlayacağız. Hayallerimizi çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmemize katkı sağlamış olacak.

Gelecekte Psikopatoloji Bilimi tarafından sağlanacak olan her proje tamamen ücretsiz bir şekilde okuyuculara sunulacaktır. Sizlerde gelişmemize destek olmak isterseniz tek seferlik ya da her ay düzenli olarak bağış yapabilirsiniz. 

En az 10 TL limitinde yapacağınız destek, hem maddi hem manevi anlamda yayın hayatımıza yön vermede çok büyük etkisi olacağını unutmayınız. Eğer ilk 100 destekçi hedefimize ulaşacak olursak, Psikopatoloji Bilimi logolu baskılı tişörtlerimiz seçilen 5 destekçimize hediyemiz olacak. Gönderimi tamamladıktan sonra isminizi kaydetmemiz için E-mail adresimize veya Instagram hesabımıza mesaj atmayı ihmal etmeyin.

Banka Adı: Ziraat Bankası

Hesap No: (1225) 87404657 5001

İBAN No: 720001001225874046575001

İletişim Instagram: @Psikopatolojibilimi

İletişim E-mail: [email protected]

Neyi bilmediğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok.

Elon Musk