Markalab kimdir, nedir?

Aslında Bilgisayar Bilimleri mezunu, ama kendisi için iyice tutku ve meraka dönüşmekte olan Pazarlama İletişimi'nde master yapmış, iş yaşamında SEO, Sosyal Medya gibi alanlarda çalışmış ve freelancer olarak çalışmakta olan, daha önce birkaç girişimi olmuş, ancak onları tutturamamış Ceyda'nın, yeni girişimi sayılabilir aslında MarkaLab.

Amacı nedir?

Pazarlama, marka ve girişim dünyasını, güncel ve her an gözümüzün önünde olan ancak belki de farkında olmadığımız örnekleri araştırmak, girişimlerle ilgili araştırmalar yapmak, markaları incelemek Ceyda'nın hobisi aslında.

Bu hobisini, araştırdıklarını hikayeleştirerek, videolar ve YouTube platformu aracılığıyla insanlarla paylaşarak, onlar üzerinde ufacık da olsun motivasyon kaynağı olmak esas amacı olan Ceyda yani ben;

1. Bu videoların daha fazla kitleye ulaşması için yapılan harcamaları tamamen kendi cebimden karşılıyorum. Malum çok ufak bir kanal olduğu için sponsor ya da YouTube'dan elde ettiğim bir gelir bulunmamakta.

2. YouTube platformu aracılığıyla başladığım bu yolda, farklı platformlar üzerinden de ilerleyebilmek ve insanlara bu konularda farklındalık kazandırabilmek,

3. Kendi işleri, kendi girişimleri konusunda daha atak ve daha cesur olabilmeleri için insanları motive edebilmek,

4. Daha fazla ve daha kaliteli videolar aracılığıyla sizlere ulaşabilmek; aslında kısa sürede tüketilse de arkasında gerçekten emek ve en aşağı 2-3 gün olan videolarımı çekmeye ve insanlarla paylaşmaya devam edebilmek için ufacık da olsa desteklerinize ihtiyacım var =)

Gönlünüzden ne koparsa farketmez =) Bana yardımcı olmak isterseniz Destek Ol butonu üzerinden ya da kanalımı takip ederek desteklerinizi benden esirgemezseniz bu girişimimi sürdürebilirim. Çook çok teşekkür ederim en azından okuduğunuz için =)