Kimin Bunlar

"Kimin bunlar ?" sorusu ile yola çıktığımız bu projemizde günlük hayatta her markete gittiğinizde raflarda sıklıkla gördüğünüz bir dünya devi haline gelmiş markalardan tutun, küçük bir kasabada üretilip orada tüketilen markaların perde arkasındakileri -üretiminde rol alan- gün ışığına çıkarmakla uğraşıyoruz. Uğraşımızın sebebi Türk markalarının kullanımına teşvik olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Diğer insanlar ve sayfalardan farklı bir şekilde alınacak ürünün hem kaliteli hem de Türk malı olması gerektiğini her fırsatta vurgulamayı unutmuyoruz. 

 

kiminbunlar.ml

kiminbunlar.ml adresinde internet sayfamıza ulaşabilir ve çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. "Duru bilgi" hedefimize neden destek vermek istediğinize karar vermiş olursunuz.

Kimin Bunlar

Kurulduğumuz günden beri kâr amacı gütmeden duru bilgi vermeyi amaç edinmiş bir oluşum olmak ile birlikte gerektiği yerlerde kendi cebimizden para çıkarmaktan hiç geri durmuyoruz. Takipçilerimizin gözüne hitap eden içerikleri oluşturmanın yanında kurulduğumuz günden beri bir amaç haline getirdiğimiz "duru bilgi" hedefimizden şaşmamaya özen gösteriyoruz. Bütün bunları yapmamıza rağmen takipçilerimizden herhangi bir istekte bulunmadık. Bulunmalarını konusunda ısrarcı olmadık. Buraya gelip bizler için bir "öğle yemeği" paramızı karşıladıkları için çok teşekkür ederiz. Bizler için büyük küçük destek diye bir şey yok. Destek destektir.