Merhaba, ben Ozan. Ankara'da yaşayan bir alaylı multi-enstrümantal müzisyenim. Lütfen aşağıdaki yazılarımı okuyarak durumum hakkında biraz daha perspektif kazanın.

SoundCloud: https://soundcloud.com/catnip-sniffer

"Hakikat yüzünden ölmeyelim diye var sanat."

-Friedrich Nietzsche

Ülkemizin ekonomisinin hali belli.

Müzik ekipmanlarının ve özellikle enstrümanların çok pahalı olduğu bu dönemde, çeşitli müzik türlerini alakadar eden, kafamda durmadan dönen çeşit çeşit fikri hayata geçirememek benim için hep derin bir yaraydı ve bu gidişle öyle olmaya devam edecek.

Çalışıyorum, okuyorum ve ekonomik fedakarlıklar yapıyorum...

...ama bunların ettiği fayda ne kadar kendimi zorlasam da yeterli olmuyor. Yardıma ihtiyacım var. Zamanında aynı durumdan muzdarip olmuş ve belki pes etmek zorunda kalmış olan kişilerin empatisine güveniyorum.

Örnek Müzik Parçası Olarak:

Songsterr üzerinden "Hazy With a Possibility of Purple Tears": https://www.songsterr.com/a/wsa/the-enlightened-hazy-with-a-possibility-of-purple-tears-tab-s442135t6 (bağlantıya ulaştığınızda sadece sağ taraftaki oynat tuşuna basınız.) YouTube üzerinden "Daz Herrdenschtrangund von dey Souðlandernen": https://www.youtube.com/watch?v=Frf044PZXro SoundCloud profilimde aslen müzik parçasından çok üzerinde oynadığım parçalar bulunuyor.