KREOSUS İLE YARATICILIĞINIZI SÜRDÜRÜN

Basit ve Etkili

Türkiye'nin ilk sürdürülebilir kitle fonlama aracı olan Kreosus, içerik üreticileri ile bu üreticilerin takipçilerinin tek bir platformda toplayarak bağımsız yaratıcılığın sürdürübülebilir olmasını sağlar.

Thumbnail
YARATICILIK

İnsan toplumunun sahip olduğu her şey, yaratıcılığımızın doğrudan bir ürünü. Ancak hangi tip yaratıcılığın "kıymetli" olduğuna karar verenler bizler değiliz; sistem! Kreosus'ta biz; bilim, felsefe, sanat, müzik, edebiyat ve insanın entelektüel birikiminin diğer parçalarının yerleşik ekonomik sistemde çoğu zaman maddi karşılığı olmamasının, insan yaratıcılığının önüne geçmemesi gerektiğine inanıyoruz. Kreosus ile yaratıcılığınızı özgür bırakın!

Thumbnail
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Büyük sanatçı Michelangelo ve hezârfen Leonardo da Vinci, İtalya'nın en zengin bankerlerinden Medici ailesinin desteğiyle sanatlarını icra edebildiler. Yaratıcı olmak için patronlara ve krallara ihtiyacımız yok! İnsanlığın entelektüel birikimine değer veren kişilerin desteği yeter! Şöyle düşünün: Tek kişi çalışmalarınıza 1000₺ vermekte zorlanabilir; ancak 100 kişi 10₺ ile destek olabilir. Kreosus ile çalışmalarınızı sürdürülebilir kılın ve günümüzün Leonardo'su olun!

Thumbnail
DAYANIŞMA

Halihazırda eriştiğiniz veya erişebileceğinizi düşündüğünüz, size ve hayallerinize inanan ve bu hayalleri gerçek yapmanıza destek olmak isteyecek bir hedef kitleniz mi var? Bu destekçilerinizi tek bir çatı altında, ortak bir hayal veya hedef için toplamaya ne dersiniz? Kreosus, üreticiler ile destekçileri bir platformda toplayarak aradaki köprüyü kurar. Hayallerinizi gerçek kılmak için, destekçilerinizden oluşan ailenizi Kreosus'ta inşa edin!

ÜRETİCİ VE DESTEKÇİLERİ BULUŞTURUYORUZ.

Hedeflerinizin en büyük destekçisiyiz.

Kreosus, Türkiye'de yaratıcılığı sürdürülebilir kılan ilk kitle fonlama platformudur.

Basit arayüzü ile Kreosus'u ihtiyaçlarınıza adapte etmeniz mümkün. Embed kodunu kullanarak internet sitenizden ayrılmadan kitlenizden maddi destek almanızı sağlar.

KENDİ PROFİLİNİ OLUŞTUR
Kolay Kullanım
Embed ve Profil Sayfası
Hızlı Ödeme
Minimum Bekleme Süresi
Düşük Komisyon
%4'ten Başlayan Oranlar
Ödüllendir
Destekçilerinizi Ödüllendirin
7/24 Destek
Hep Yayınızdayız
Keşfet
Diğer Üreticileri Keşfedin
Aylık Destek
Düzenli Destek Seçeneği
Tek Seferlik Destek
Anında Destek Seçeneği

KREOSUS'UN AVANTAJLARI

Bizimle Yapabilecekleriniz
Detaylı İstatistikler
Geniş Kredi Kartı Desteği
Hedeflerinizi Belirleyin
Destek Seviyelerini Belirleyin

KREOSUS KULLANAN ÜRETİCİLER

Kimler Kreosus Kullanıyor?
Geri Bildirim Gönder